До уваги тернопільських абітурієнтів: термін вступної кампанії скорочено

Вступна кампанія у вищі навчальні заклади України цього року триватиме з 11 до 27 липня. Скорочені терміни діють уже другий рік, адже до 2015 подача заяв та документів на навчання у виші починалась з першого липня.

Причиною скорочення термінів стало запровадження подачі заяв та документів в електронній формі для великої кількості вступників, а також те, що більшість абітурієнтів подають документи на вступ у перші два тижні вступної кампанії, передає TV4

– В умовах прийому до вищих навчальних закладів сказано, що початок вступної кампанії розпочинається 11 липня. Тоді коли в попередні роки, позаминулого року і попередні роки ця реєстрація, або вступна кампанія розпочиналась з 1 липня. В першу чергу це зв’язано з тим, що все таки переважна більшість наших абітурієнтів реєструється чи подає заяви у вищі навчальні заклади в перший тиждень-два, а дальше практично приймальній комісії вже немає, що робити, – розповідає  заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Прийом заяв та документів від осіб, які вступають на основі повної загальної середньої освіти і складають вступні іспити у вищих навчальних закладах, а також проходять співбесіду чи для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси закінчується о 18.00 годині 20 липня. Співбесіди та вступні іспити проводяться з 21 липня до 28 липня. Творчі конкурси проводяться у кілька сесій з 18 липня до 27 липня. Електронна подача заяв та документів спростить вступ, каже Юрій Шайнюк.

– В переважної більшості абітурієнтів буде електронна подача заяв. Це спростить і пришвидшить роботу приймальних комісій. І ще один такий важливий аспект це вибір приорітетів. Тобто кожен зареєстрований учасник, той що пройшов тестування буде мати змогу вибрати пріоритетність вузів і це пришвидшить і зарахування, і ця черга абітурієнтів вступників буде дуже такою мобільною, – каже заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Тернопільські абітурієнти термін вступної кампанії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі