• Головна
  • Депутати "Самопомочі" не дали пустити під сокиру 0,60 га зелених насаджень заради чергового базару
09:00, 4 березня 2016 р.

Депутати "Самопомочі" не дали пустити під сокиру 0,60 га зелених насаджень заради чергового базару

Питання про виділення 0,60 га землі під будівництво овочевого ринку на вул. Довженка знову розглядали на сесії Тернопільської міської ради. І знову депутати відмовили.

Щоправда, цього разу прихильники і противники будівництва базару на території зелених насаджень, підготувалися до розгляду цього питання дуже ґрунтовно.

Чиновники пред’явили депутатам близько 50 підписів мешканців Східного масиву, які хочуть, щоб у них був створений овочевий ринок.

У відповідь фракція “Самопомочі” продемонструвала понад 150 підписів мешканців вул. Довженка, які проти будови цього ринку. Депутати розповіли, що у минулі вихідні спеціально ходили по квартирах прилеглих до планованого ринку будинків і опитували людей.

Окрім того виявилося, що 50 підписів, на які посилалися чиновники, зібрані з мешканців усього масиву. Тобто серед підписантів – люди з Протасевича чи проспекту Бандери, які за те, щоб був ринок на Довженка.

Проте на самій же вулиці Довженка мешканці проти.

Після дискусії депутати все ж таки знову проголосували проти будівництва ринку на Східному масиві. Депутатів з "Самопомочі" підтримали й представники інших фракцій.

Нагадаємо, це питання уже розглядалося на сесії міськради у грудні минулого року. І тоді депутати проголосували проти, адже задля ринку планується пустити під сокиру 0,60 га зелених насаджень, які є шумозахисною зоною між залізницею і житловим кварталом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#самопоміч Тернопіль #самопоміч в Тернополі #Андрій Грицишин

Коментарі

Оголошення
live comments feed...