Поліція штрафуватиме тернополян, які переходять дорогу поза межами пішохідного переходу

Незабаром тернопільська поліція почне штрафувати пішоходів, які переходять дорогу поза межами пішохідного переходу.

Проте людям "плювати" на такі нововведення і дорогу вони переходять там де їм заманеться. Журналіст "20 хвилин" вранці протягом години спостерігала за пішоходами, які переходять, перебігають і майже "перелітають" у не дозволеному місці. На правопорушників чекати довго не довелось. Перша "точка" - навпроти зупинки "вул. 15 Квітня" на міні-ринку. Підходжу до пані, яка налаштована перебігти дорогу поза межами пішохідного переходу. Повідомляю про новий закон, щодо штрафування пішоходів.

- І хто ті штрафи збиратиме? Що поліції немає чим зайнятись? І взагалі, я поспішаю, - відповіла жінка. Запитую, то чому не перейдете дорогу на пішохідному переході, який у 20-ти метрах. У відповідь - нічого, жінка перебігла дорогу.

А от водії таксі такому закону втішились. Кажуть, що може нарешті пішоходи навчаться переходити дорогу там де потрібно, а не вистрибуватимуть під колеса.

- Так, є багато випадків, коли водії збивають людей на пішохідному переході, ми їх не захищаємо, - кажуть водії таксі. – Але є ж отакі "вівці", які перебігають дорогу, вистрибують перед самим капотом. Особливо обурює те, що діти повторюють за дорослими і теж переходять дорогу поза межами пішохідного переходу. От почнуть штрафувати, може тоді отямляться і зрозуміють, що краще пройти до пішохідного тих декілька метрів, а не вибігати перед авто.

Друга "точка" на вул. Київська поруч з магазином "Гермес". Ситуація не краща, щоб встигнути на маршрутку жінка перебігає дорогу навскоси від однієї зупинки до іншої не зважаючи на те, що їдуть авто. Пройшовши вздовж вул. Київська таких "чемних" пішоходів помітила багато – найбільше обурив випадок, коли дорогу поза пішохідним переходом переходила жінка з маленькою дитиною.

Третя "точка" - вул. Бродівська, біля "Барвінку" (поблизу "шостого"- прим. ред.). Троє чоловіків, не досить того, що переходять дорогу поза пішохідним переходом, так ще зупиняються посеред дороги, щоб щось обговорити. Загалом, таких пішоходів можна побачити в Тернополі на будь-якій вулиці. Особливо нехтують безпекою у час-пік, коли люди вранці поспішають на роботу. Пропонуємо переглянути відео "Як у Тернополі переходять дорогу".

Поліція штраф тернополяни пішохідний перехід
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі