• Головна
  • У Тернополі через забудовників виникають конфлікти між мешканцями сусідніх будинків
12:30, 4 березня 2016 р.

У Тернополі через забудовників виникають конфлікти між мешканцями сусідніх будинків

Забудову у Тернополі здійснюють настільки щільно, що потім виникають конфлікти між мешканцями сусідніх будинків

Пайовики Щепановського, які утворили житловий кооператив “Степана Бандери”, вкотре прийшли під міську раду з акцією протесту.

У четвер, 3 березня, на сесії міськради вони просили ніби і небагато. Але виконання їхніх вимог призводить до конфлікту із мешканцями кількох новобудов по вул. Вербицького.

Мова йде про облаштування під’їзної дороги до місця проведення будівництва.

Пайовики просили у міськради сприяння і скаржилися, що забудовники їх вже двічі кинули.

Спочатку вони стали жертвами Щепановського, потім уклали договір з іншою фірмою, внесли кошти і знову залишилися без грошей і без житла.

Після цього створили свій житловий кооператив “Степана Бандери” і уклали договір з фірмою “Явір-90”. Компанія виконує будівельні роботи і в кінці місяця кооператив оплачує будівельникам по факту виконаних робіт, пише Галас.

Проте, щоб зараз розпочати будівництво чергового блоку багатоповерхівки до місця забудови нема під’їзної дороги – з одного боку паркова зона, з інших – приватна територія.

Відтак, на будівельний майданчик неможливо доставити техніку та матеріали.

Пайовики просили депутатів вирішити це питання на сесії.

Але на сесію прийшли і представники кількох новобудов з вулиці Вербицького.

Зокрема, один з мешканців по вул. Вербицького, 22 виступив категорично проти надання під’їзної дороги для пайовиків Щепановського.

– Коли ми купували житло, нас запевняли, що до нашого будинку буде окремий заїзд, згідно із генпланом, – розповів чоловік. – А чому тепер через наш заїзд мають доставляти будівельні матеріали? Там дорога і так завантажена – таксі приїжджає, швидка, а якщо іще пустити будівельну техніку?

Чоловік також дорікнув пайовикам Щепановського тим, що вони спокусилися на дешеве житло і зовсім не подумали про те, як до нього під’їхати.

Проте, думки у мешканців вул. Вербицького все ж таки розійшлися. Були й такі, які погоджувалися на компроміс із постраждалими від будівельних афер пайовиками.

Звісно ж на умовах, що під’їзну дорогу вони потім повинні відремонтувати за свій кошт.

У міській раді також зійшлися на тому, що пайовикам потрібно допомогти. Але вони повинні взяти на себе зобов’язання відремонтувати дорогу, яку знищить важка будівельна техніка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #забудовники #конфлікти

Коментарі

Оголошення
live comments feed...