Пожежники Бучача отримали спецвзуття від Миколи Люшняка

До народного депутата Миколи Люшняка зі своїми проблемами звернулися рятувальники Бучаччини. Як виявилося, місцеві пожежники роками рятують людей та їх майно від полум’я, не маючи спецвзуття.

-​ На жаль, ми не маємо достатнього грошового забезпечення для придбання спецвзуття. Ми зверталися до підприємців, а також до Миколи Люшняка, він відгукнувся і погодився це взуття придбати, за що ми, звичайно, вдячні. Йдеться про немалу суму, а оскільки ми не комерційна організація і не можемо надавати, так би мовити, платних послуг, то таких коштів і не могли мати, - розповідає начальник Бучацького районного відділу ДСНС Михайлюк Ігор Васильович.

За 2015 рік в районі сталося 78 пожеж і прикро, що статистика збільшилася на 26% у порівнянні із 2014 роком. Зрозуміло, що така надскладна робота повинна виконуватися у спеціальному одязі і взутті, якщо перше служба змогла придбати за рахунок спонсорських коштів, то з другим були великі проблеми. Взуття бучацькі пожежники мусили шукати самі, часто купували вживане.

-​ Сьогодні у рятувальників Бучача, можна сказати, невеличке свято. Приблизно три місяці тому, спілкуючись із громадянами, до мене звернулися із такою, здавалося б, невеликою проблемою - відсутністю спеціального взуття, на яке держава не виділяє кошти. Ми ж розуміємо, що виконуючи таку складну роботу, людина сама повинна почувати себе комфортно і безпечно, тому ми знайшли і придбали сертифіковане спецвзуття, яке виробляється у нас в Україні, щоб вогнеборці могли почувати себе впевнено, коли станеться надзвичайна подія, - підкреслив Микола Люшняк.

Загалом, бучацькі рятувальники отримали 23 пари спецвзуття на суму майже 20 гривень.

FJ1A0806_новый размер FJ1A0834_новый размер FJ1A0845_новый размер FJ1A0866_новый размер FJ1A0856_новый размер
Пожежники отримали спецвзуття від Люшняка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі