На Театральному майдані Тернополя провели акцію на підтримку Надії Савченко (Фото)

Сьогодні в Тернополі розпочалася акція з вимогою звільнити Надію Савченко.

«Ця акція буде продовжуватися до моменту звільнення Надії. По мірі можливості я й інші активісти, які будуть підтримувати у цьому питанні, будуть приходити кожного дня на 12 годину, щоб шляхом мовчазної акції вимагати звільнення Надії Савченко і говорити про те, що ця проблема залишається не вирішеною», –  зазначив організатор акції в Тернополі, голова Тернопільської обласної спілки учасників АТО, правозахисник Володимир Малишевський.

За його словами, повинна бути чітка позиція Європи, перш за все міжнародних правозахисних організацій щодо судових засідань, про те, яким чином досліджуються докази, як утримується Надія Савченко, як проводиться її лікування. «Йдеться не тільки про Надію Савченко, а про всіх полонених, які на території Росії утримуються незаконно», – додає Володимир Малишевський. 

На Театральному майдані Тернополя провели акцію на підтримку Надії Савченко (Фото) (фото) - фото 1 На Театральному майдані Тернополя провели акцію на підтримку Надії Савченко (Фото) (фото) - фото 1 На Театральному майдані Тернополя провели акцію на підтримку Надії Савченко (Фото) (фото) - фото 1 На Театральному майдані Тернополя провели акцію на підтримку Надії Савченко (Фото) (фото) - фото 1 На Театральному майдані Тернополя провели акцію на підтримку Надії Савченко (Фото) (фото) - фото 1
Театральний майдан Тернопіль акція на підтримку Надії Савченко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі