Рятувальники Монастириського району отримали спецвзуття від нардепа Миколи Люшняка

Більше двох десятків пар сучасного сертифікованого взуття Микола Люшняк передав пожежникам Монастириська.

- Через недостатнє забезпечення ми стикаємо з проблемою речового забезпечення і хочеться подякувати народному депутатові Люшняку Миколі Володимировичу за сприяння, завдяки йому ми на 100 відсотків забезпечили взуттям особовий склад Монастириського та Бучацького підрозділів пожежно-рятувальної служби, - розповідає начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей .

За словами начальника Монастириського районного сектору, підполковника служби цивільного захисту Суліка Руслана Богдановича, допомогу пожежникам надають нечасто, але за останній рік Микола Володимирович вже вдруге відгукується на їх потреби: привіз бензопилу, запасні ланцюги до неї і спецвзуття. У зв’язку із обмеженим фінансуванням працівники вже три роки не отримували необхідного взуття, проте тепер - повністю забезпечені.

- Спілкуючись із рятувальниками я розумію, що вони виконують не менш важкий і відповідальний обов’язок, як наші захисники в зоні АТО, часом, на жаль, також віддаючи своє життя. Вони також ходять по вістрю леза, рятуючи чиєсь життя, майно, добробут і виконують дуже важливу функцію в житті нашого суспільства, - наголошує Микола Люшняк.

Рятувальники Монастириського району отримали спецвзуття від нардепа Миколи Люшняка (фото) - фото 1 Рятувальники Монастириського району отримали спецвзуття від нардепа Миколи Люшняка (фото) - фото 1 Рятувальники Монастириського району отримали спецвзуття від нардепа Миколи Люшняка (фото) - фото 1
Рятувальники Монастириського район від Люшняка рятувальники отримали спецвзуття від Люшняка нардеп Люшняк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі