Чому у Тернополі перерили парк Національного відродження (фото)

Тернополян, які сьогодні гуляли у парку Національного відродження, шокував його вигляд.

Численні сліди від важкої техніки на газонах, рівчаки, насипи землі. Саме такі "краєвиди" сьогодні споглядали жителі міста у парку.

Побаченим тернополяни діляться в соцмережах. 

За даними мешканця Тернополя, депутата міської ради Назара Зелінки, перерили парк для того, щоб провести водогін до новобуду.

"Через весь парк Національного Відродження на будову на території Зеленбуду з вул. 15 квітня кладуть водогін. Буду розбиратися чи є відповідні дозволи. Правда у вихідний це важко. Наразі є дозвіл від Лесіва на заміну аварійної ділянки водогону. Хоча по факту там ніби ніколи не було водогону. Ще питання, за який кошт і хто буде відновлювати знищений благоустрій", – написав на своїй сторінці в Фейсбуці Зелінка.

Чому у Тернополі перерили парк Національного відродження (фото), фото-1 Чому у Тернополі перерили парк Національного відродження (фото), фото-2 Чому у Тернополі перерили парк Національного відродження (фото), фото-3 Чому у Тернополі перерили парк Національного відродження (фото), фото-4 Чому у Тернополі перерили парк Національного відродження (фото), фото-5 Чому у Тернополі перерили парк Національного відродження (фото), фото-6 Чому у Тернополі перерили парк Національного відродження (фото), фото-7
парк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі