На квіткових ринках у Тернополі сьогодні ажіотаж (фото)

У Тернополі на 8 березня - справжній квітковий ажіотаж. Продавці зізнаються, цей день - пік їхнього заробітку.

- Заздалегідь підготувалися до свята, завезли набагато більше квітів, ніж зазвичай. Зараз у місті кожен другий із квітами у руках. Ціни спеціально до свят не міняємо, адже квіти і так досить дорогі. Навпаки, стараємося щось лишати, зробити якусь знижку. Це найприбутковіший день у році для нас, - розповіла продавець квіткового кіоску пані Оксана.

Найчастіше, зі слів продавців, на 8 березня купують тюльпани і підсніжники.

На квітковому ринку в центрі міста тюльпани коштують в середньому 15-20 грн., троянди - 40-50 грн., а підсніжники - 5-15 грн. за штуку. Подорожчали напередодні свята й хризантеми - найдешевші по 30 грн. Особливою популярністю цього року користуються гіацинти, які коштують від 35 до 50 гривень. Багато людей купують саме їх, адже вважають їх практичнішими, та й ціни не такі "кусючі".

-Коли виходив з дому, планував купити своїй дівчині і мамі тюльпани. Взяв 300 гривень, думав, вистачить. Зізнаюся, коли поцікавився скільки коштують - дуже здивувався. Я знайшов хорошу альтернативу - гіацинт. Пахнуть чаруюче, коштують 50 гривень. Потім його можна пересадити. Врешті решт, мамі купив гіацинт, а дівчині, на решту грошей - тюльпани, - розповів журналісту Серій.

Проте, мабуть, найчастіше люди купують лісові квіти - первоцвіти і крокуси. Вони нині на ринках найдешевші, хоч зривати їх заборонено, адже вони внесені до Червоної книги. За це передбачено покарання у вигляді штрафів, та екологічна служба на 8 березня за цим не слідкувала.

- Їх же все одно зірвали. То яка вже різниця? Я купив, бо гарні, дешеві, - сказав покупець Ігор.

На квіткових ринках у Тернополі сьогодні ажіотаж (фото), фото-1 На квіткових ринках у Тернополі сьогодні ажіотаж (фото), фото-2 На квіткових ринках у Тернополі сьогодні ажіотаж (фото), фото-3 На квіткових ринках у Тернополі сьогодні ажіотаж (фото), фото-4 На квіткових ринках у Тернополі сьогодні ажіотаж (фото), фото-5 На квіткових ринках у Тернополі сьогодні ажіотаж (фото), фото-6 На квіткових ринках у Тернополі сьогодні ажіотаж (фото), фото-7 На квіткових ринках у Тернополі сьогодні ажіотаж (фото), фото-8 На квіткових ринках у Тернополі сьогодні ажіотаж (фото), фото-9 На квіткових ринках у Тернополі сьогодні ажіотаж (фото), фото-10
квіти на 8 березня 8 березня в Тернополі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі