• Головна
  • Тернополяни вшановують Шевченка і борються за Савченко
15:15, 9 березня 2016 р.

Тернополяни вшановують Шевченка і борються за Савченко

Сьогодні, 9 березня, Тернопіль вшановує 202-у річницю з дня народження українського генія Тараса Шевченка.

Ошатно, з молитвами, словами вдячності та під мелодію оркестру, тернополяни віддають шану Великому Кобзареві.

«Унікальна особистість Тараса Григоровича назавжди ввійшла в світову історію. Він не просто прославив Україну, але й впливав на її становлення як держави. Шевченко – взірець для кожного патріота,  він був незламний під тиском і репресіями, – не відрікся рідної Батьківщини. Сьогодні , в такому ж становищі перебуває наша Надія Савченко. Вона безневинно знаходиться  в полоні Росії  вже понад рік. Ми вимагаємо, щоб її випустили на волю!», - розповідає керівник секретаріату Тернопільської ТО Партії «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» Володимир Дзудзило.

Небайдужі тернополяни, після вшанування  Тараса Шевченка, вийшли на майдан з постерами «Free Savchenko»  (з англ. – Свободу Савченко), щоб увесь світ побачив і почув про незаконне утримання української військової.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернополяни вшановують Шевченка #тернополяни борються за Савченко #Солідарність Тернопіль
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
"Українцям назвали новий тариф на газ з 1 липня, люди до такого не готувалися": скільки доведеться платити за 1 кубометр
"З 1 липня на 4 групи людей очікує колосальне збільшення пенсій, суми виростуть у рази": названі вимоги для нових виплат
Оголошення