• Головна
  • Деревляний ледь не позбавив Кайду можливості балотуватися
18:30, 6 лютого 2012 р.

Деревляний ледь не позбавив Кайду можливості балотуватися

Не обійшлося без казусу під час сьогоднішнього підписання угоди про спільні дії між представниками трьох опозиційних політсил Тернопільщини.

Голова обласної організації ВО «Батьківщина» Василь Деревляний, розмірковуючи про те, кого саме буде висунуто на мажоритарних округах, наголосив, що це повинні бути виключно уродженці області.

«Тернопільщина здатна висунути своїх кандидатів, які є родом з Тернопільщини і потім насправді дбатимуть про свою область, про свій край», – підкреслив Василь Деревляний.

«…або тісно пов’язані з Тернопільщиною», – тут же додав голова обласної організації ВО «Свобода», голова облради Олексій Кайда.

Як відомо, він планує балотуватися на цих парламентських виборах по одному із мажоритарних округів області. Нагадаємо, Олексій Кайда є уродженцем Запорізької області.

І хоч Василь Деревляний неодноразово наголошував, що «Батьківщина» категорично проти «варягів» на цих парламентських виборах і буде підтримувати лише жителів області, виглядає, що для Олексія Кайди в цьому контексті буде зроблено виняток.

Голова обласної організації «Фронт змін» Любов Гринчишин під час підписання угоди зауважила, що спільних кандидатів висуватимуть виходячи з рейтингу партії, а також особистого авторитету, репутації та професійності того чи іншого претендента представляти інтереси області у парламенті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...