Хто може стати інвестором? Абсолютно всі!

Раніше вважав, що інвестиції в землю це кращий спосіб інвестування, але не так давно зрозумів, що це не так.

Хто і коли придумав ПАММ-рахунки точно не скажу.Та й чи важливо це, головне, що це э винахід для тих, хто вважає інвестиції в Форекс кращою знахідкою сучасності в сфері заробляння грошей.
Надійність системи ПАММ перевірена часом, престижними нагородами у сфери фінансів і реальним прибутком інвесторів.
Сенс ПАММ в тому, що Ви вкладаєте гроші, якими торгують професійні трейдери.
Тобто Ваші інвестиції знаходяться в довірчому управлінні.Звучить якось тепло і по-домашньому.На рахунку знаходяться не тільки Ваші гроші, але і власний капітал керуючого, яким він ризикує так само, як і Ви своїм.Тому керуючий має власну зацікавленість в позитивному результаті торгів не тільки з метою підтримки своєї репутації, але і для збільшення своїх власних засобів. Завдяки новітнім унікальним розробкам ПАММ 2.0 керуючі ще й ризикують втратити свої гроші нарівні з інвесторами-учасниками ПАММ рахунків.Тобто повністю виправдовує свою абревіатуру - модуль управління відсотковим розподілом.
Для інвесторів ПАММ рахунки привабливі такими можливостями:
- Без спеціальних знань і профільної освіти можна вкладати гроші й отримувати прибуток;
- Не потрібно власноруч вивчати механізми торгів на Форексі і проводити операції зі своїми грошима;
- Немає необхідності витрачати години свого часу на заробляння грошей подібним чином;
- Не потрібно змінювати свій звичний спосіб життя і зраджувати своїм звичкам, хобі та захопленням;
- Зовсім не обов'язково звільнятися з основної роботи (одне іншому не заважає);
- Можна припинити інвестування після закінчення будь-якого торгового періоду (Форекс - це не вічна кабала, а добровільне вкладення грошей для отримання доходу);
- Всі гроші до копійки знаходяться під постійним контролем інвестора, керуючий не має ні прав, ні механізмів для їх зняття;
- Можливість інвестувати гроші на власних умовах, сформульованих інвестором (унікальний інструмент
«Оферта Інвестора» надається тільки в компанії Forex-Trend);
- Можна за місяць отримати такий прибуток, який в процентному співвідношенні буде дорівнювати річному доходу від банківського депозиту;
- Є можливість диверсифікувати свої ризики, розкидавши гроші між кількома ПАММ рахунками відразу;
- Розмір інвестицій не має обмежень, відкрити рахунок можна як на саму мінімальну суму, так і суму, яка претендує на статус VIP.
- В такому вигляді заробітку немає ні яких проблем з орендою, документацією, звітністю, контролюючими органами, податковою і т.д.
і т.п.
Хто ж може стати інвестором?
Абсолютно всі!
Для наочності можна навести такі приклади, тобто традиційні моделі, за якими сьогодні українці починають інвестувати в Форекс:

Модель № 1
Комерсант, який постраждав під час першої хвилі світової економічної кризи, вирішує забезпечити себе і свою сім'ю від подібних катаклізмів.«Підлікувати» свій бізнес, або відкривши нову справу, паралельно інвестує в Форекс.Вбиває двох зайців: створює собі додаткове джерело доходу і використовує отриманий прибуток для розвитку свого вже існуючого бізнесу.

Модель № 2
Пенсіонер, накопичив невелику суму, але втратив віру в стабільність і чесність банків.Розмір пенсії «не дуже», на роботу вже не беруть.Інвестує в ПАММ рахунки, забезпечує невеликий, але пристойний дохід для гідного рівня життя.

Модель № 3.
Домогосподарка (середньостатистична жінка в декретній відпустці або дружина небідного чоловіка, який забороняє їй працювати).
Інвестуючи в Форекс, перша отримує кошти до існування, друга - гроші на свої «кишенькові» та інші витрати, а також деяку фінансову незалежність від чоловіка.

Модель № 4.
Людина працездатного віку, основна робота якого приносить йому тільки моральне задоволення, не забезпечуючи гідного рівня проживання.Його в роботі влаштовує все, крім заробітку.Він інвестує в Форекс, на отриманий прибуток відкриває власну справу (мобільні термінали, пральня, прокат велосипедів і т.д.).І вовки ситі і вівці цілі.Ходить на улюблену роботу, заробляє стаж.Отримує задоволення.Фінансову сторону повністю забезпечує знову відкритий бізнес.

Модель № 5.
Досить забезпечена людина (зірка шоу-бізнесу, спортсмен зі світовим ім'ям і т.д.).
Йому не так необхідний додатковий дохід, як потрібно змусити свої гроші не припадати пилом в банку, а працювати на прибуток.Адже починаючи з законів Фен-Шуй і закінчуючи сучасними економічними теоріями, - гроші люблять, коли з ними вміло звертаються! :)
Перераховувати можна довго, а прикладів успішних інвесторів, які зробили на цьому стан - не злічити.
Для інвестора головне що?Витримка, терпіння і здоровий глузд!А нагорода за це обов'язково виправдає ваші очікування!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі