• Головна
  • Щепановський vs. пайовики: суд триває
17:30, 6 лютого 2012 р.

Щепановський vs. пайовики: суд триває

6 лютого відбулось чергове судове засідання по справі проти співвласника компанії «Укрбудінвест» та головного бухгалтера фірми «Будівельник» Євгена Марценюка.

Свідчення допитаних свідків збігаються зі словами вже допитаних у суді пайовиків довгобуду по вулиці Білецька. Більшість із них повністю сплатити за квартири. Їм також показували план забудови та квартири, скаржились на проблеми з технікою та дозвільними документами, однак запевняли, що всі дозвільні документи фірма «Будівельник» має.

Тим часом допитані у суді п’ятеро свідків, колишніх працівників підприємства, розповіли, як їх під погрозою звільнення примусили оформити на себе банківські кредити. Як заставне майно використовувались квартири, будівельна техніка або земельні ділянки «Будівельника». Відтак молоді прості парубки винні по 90 тисяч доларів банківських позик - пише "Номер Один".

Інша група свідків розповіла, що вони справно сплатили повну вартістю квартир (здебільшого йшлось по три- та чотирикімнатні помешкання у новобудові по вулиці Юності), а нещодавно взнали, що всі квартири перебувають у банківській заставі під отримані фірмою «Будівельник» кредити.

Наступного разу головуючий на процесі суддя планує допитати ще декількох свідків та потерпілих і починати допитувати головних обвинувачених – добродіїв Зіновія Щепановського та Євгена Марценюка.

Наступне судове засідання призначено на 27 лютого.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...