Кайда порадив Наливайченку не чухати ліве вухо правою рукою

У внесенні розколу в лави опозиції звинувачує лідера «Нашої України» Валентина Наливайченка голова обласної організації ВО «Свобода», голова облради Олексій Кайда.

Приводом для звинувачень стало віче у Бережанах, де його учасники прийняли рішення запропонувати членам Комітету опору диктатурі Валентина Наливайченка як єдину кандидатуру від опозиції на мажоритарному округу.

Олексій Кайда зауважує, що народився Наливайченко в Запорізькій області і саме там йому пасувало б балотуватися.

«А так виходить, що ми ліве вухо чухаємо правою рукою через коліно. Людина не думає про майбутнє України, а тільки як урвати округ. Це намагання вбити клин між опозиційними силами», – вважає «свободівець».

На його думку, дії Наливайченка свідчать про бажання «застовпити за собою округ на Тернопільщині».

«Наразі у Києві триває обговорення квот між лідерами політичних партій, які входять до Комітету опору диктатурі. Однак дехто працює на  випередження і організовує віче на свою підтримку, щоб потім поставити всіх перед фактом. Такі дії вносять розкол у лави опозиції», – каже Олексій Кайда.

Зауважимо, що дії Наливайченка невдовзі після віче в Бережанах засудила і обласна організація партії «За Україну!», оскільки він вирішив балотуватися на одному із мажоритарних округів Тернопільщини без узгодження з членами КОДу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі