На тернопільському ставі відбувся хокейний матч (фото)

Для хокейного матчу на ставі виготовили пару спеціальних воріт, а також під час гри діяли спеціальні правила гри у хокей на озері.

Як повідомив організатор матчу та голкіпер хокейної команди "Галицькі Ведмеді" Георгій Хвічія-Дуве, у змагання взяли участь дві команди по 6 чоловік. Спершу два капітани вибирали собі команду. Називалися колективи — Кепіталз та Барси. До речі, юні хокеїсти власними силами розчистили лід.

Перемогу з рахунком 24:14 вдалося відсвяткувати Кепіталз. Гра була дуже емоційною та напруженою. Більшу половину гри рахунок був непереконливим для жодної з команд, але все таки Кепіталз виявилися сильнішими та більш організованими. По завершенні матчу команди нагородили медалями, грамотами та іншими подарунками, повідомляє Спорт Тернопільщини.

— Нічого подібного в Тернополі не органузовувалось раніше, це щось нове в тернопільському хокеї. Сподіваюсь змагання дітям і глядачам сподобались, — каже Георгій Хвічія-Дуве. — Наступного року планую організувати змагання для 16 дорослих і чотирьох дитячих команд з різних областей України. Це буде значно грандіозніше дійство. Моя мрія, щоб такий вид зимового спорту закріпився і шанувався молоддю так, як в США і Канаді.

На тернопільському ставі відбувся хокейний матч (фото), фото-1
На тернопільському ставі відбувся хокейний матч (фото), фото-2
На тернопільському ставі відбувся хокейний матч (фото), фото-3
На тернопільському ставі відбувся хокейний матч (фото), фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі