Тернопіль - “найцнотливіше місто” України

Щоб зробити інформацію про нічне незвідане життя Тернополя повнішою, ми поцікавилися станом ринку інтимних послуг у віртуальному світі. Для тих, хто не знає – існує навіть спеціальний ресурс, на якому зібрані відгуки про повій із всієї України.

Вагітна за тисячу гривень

Там їх називають лагідно – «феями», а засідателів сайту – «комрадами». Згідно до інформації, якою діляться учасники форуму – Тернопіль – чи не найцнотливіше місто. Нормальних повій у нас фактично немає. «Найтолковіших» можна перелічити буквально на пальцях однієї руки – пишуть там юнаки із всієї України. (Правду кажучи, чи не вперше стало приємно за те, що в нас щось гірше, ніж в інших містах).

На форумі жваво діляться номерами телефонів дівчат, які надають інтимні послуги, однак рідко хвалять. Зауважують, що більшість «фей» – не місцеві. Але є й такі, які, маючи чоловіків, непомітно «промишляють» зустрічами за гроші. Вже в січневих коментарях згадують про якусь вагітну тернополянку, яка працює повією, постійно нервово реагуючи в процесі на дзвінки від свого чоловіка, що відволікає від справи. Словом, відвідувати Тернопіль із ціллю «секс-туризму» відвідувачі сайту не рекомендують.

Досить детально описана історія чоловіка, які перебував у Тернополі у відрядженні. А коли захотілося інтиму – довелося викликати «фею» аж з Хмельницького. Ось таке «бездарне» наше місто в інтимному плані (сподіваємося, ви розумієте нашу іронію).

«Ревізор» не рекомендує

«Здоров пацани. Я так поняв, в Тернополі з дівчат древньої професії тільки ці зальотні з Ровна грубі несексуальні ** і вагітна ще є, яка хоче 1000 грн непонятно за шо в свої 18 років. Може хтось має телефон до дівчини яка дійсно вартує уваги а то цей непотріб достав!» – схвильовано пише один із користувачів ресурсу.

Хоча, зазначимо, чимало дівчат «пішло в інтернет». Чимало з них пропонує інтим за гроші, а дехто навіть вказує цілі, на які вони потрібні – наприклад, на навчання в медуніверситеті. При чому до бізнесу долучилися не лише тернополянки (серед яких, до слова, є чимало неповнолітніх), але й жительки ближніх сіл. Зокрема, «дві чарівні леді» із Великих Бірок, які відразу обіцяють «ж+ж, задоволення, надійність і порядність гарантуємо». При цьому попереджають, що вони «не рівня типу “об”їзної” і т.д. і т.п», водночас розцінки на бірківських дівчат – майже як на «борщ» – 200 гривень за три-чотири години. «Ті хто не в змозі – прохання не турбувати» – закликають «чарівні леді», хоча не уточняють, чи мають а увазі платоспроможність клієнтів, чи щось інше.

А у самому Тернополі нашу увагу привернула сімнадцятирічна «розпусна та сексуальна кішечка», яка навіть фото своє не постидалася викласти і якнайширший асортимент власних послуг, які ми вважаємо занадто відвертими, щоб навіть перелічити їх. Найскромніше з її переліку – це послуги сімейній парі. До слова, «кішечка» оцінює себе дорожче, аніж дві великобірківські «леді»: просить за годину своїх послуг 400 гривень, за дві години, відповідно, 800, а за ніч – цілих дві з половиною тисячі гривень. Чи знають батьки школярки, чим займається доця, вага якої 48 кілограм при зрості 177 см – невідомо.

«На Бурдуляка – «отношеніє хрєновоє»

А от заїжджі «професіоналки» із сауни на Бурдуляка «комрадів» не вразили: пишуть, що відношення до «клієнта» там не найкраще:

«На известной улице Бордуляка просят уже 350 плюс 150 номер. Отношение хреновое.

Типа – там не лезь, ето не буду и так дальше» – нарікають вони.

Та особливо «цікаві» спогади засідателів сайту пов’язані таки не з тернполянками (вони, як стало зрозуміло, не завжди доступні, адже часто по телефону не можуть розмовляти, отже – заміжні – висновки «користувачів»), тому доводиться користатися послугами панянок із Хмельницького та Івано-Франківська. Вони охоче їдуть у Тернопіль за першим викликом, при умові, що клієнти оплатять їм таксі, а то й квитки на електричку.

То ж попри те, що тернополянки пробують «продаватися» в інтернеті – та особливим попитом не користуються - пише "Погляд".

П.С. – Для читачів, які вважають подібні публікаціями пропагандою проституції, повідомляємо, що маємо на меті показати «темну сторону» нашого містечка. І, можливо, спонукати повій, які ще, так би мовити, «не відбулися», задуматися – а чи потрібно це їм насправді?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі