Пам'ять Тараса Шевченка в Тернополі вшанували покладанням квітів та літературними читаннями

У Тернополі відзначили 202-річницю від дня народження відомого українського поета, письменника, художника та громадського діяча Тараса Шевченка.

Очільник міста Сергій Надал разом із представниками громадськості поклав квіти до пам’ятника Шевченка . Після чого школярі, відомі письменники та поети Тернопільщини читали вірші Кобзаря.

Нагадаємо, що впродовж березня у школах Тернополя будуть демонструватися малюнки, ілюстрації до творів Кобзаря, а вчителі проведуть кілька виховних годин, літературних читань та літературно – музичних композицій «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине».

-  Кобзар» великого Шевченка сьогодні має стати настільною книгою кожного українця. Тому що, він найбільше відчував та набив неправду, говорив про неї і закликав до активної боротьби за справедливу Україну, де кожен мав би відчувати себе господарем. Пам’ятаймо, що ніколи не буде «доброго пана» для українця, якщо він сам не дбатиме про свою родину, свою громаду, свою Україну. Адже ми живемо на своїй Богом даній землі, - зазначив Сергій Надал.

Пам'ять Тараса Шевченка в Тернополі  вшанували покладанням квітів та літературними читаннями (фото) - фото 1 Пам'ять Тараса Шевченка в Тернополі  вшанували покладанням квітів та літературними читаннями (фото) - фото 1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі