• Головна
  • Тернопільські школярі, щоб надолужити згаяне, вчитимуться по суботах?
14:30, 7 лютого 2012 р.

Тернопільські школярі, щоб надолужити згаяне, вчитимуться по суботах?

Від сьогодні навчання відновили в усіх школах Тернопільщини. Нагадаюємо, навчання призупинили в усіх загальноосвітніх школах області через низьку температуру з 31 січня.

У п'ятницю, третього лютого тернопільським школярам продовжили канікули. Від завтра, 7 лютого, навчання відновлять в усіх школах області. В управлінні освіти Тернопільської міськради не виключають, у випадку зниження температури, аби не закривати повторно школи, внесуть зміни в розклад занять. А поки школярі відпрацьовуватимуть п'ять пропущених робочих днів. В управлінні обіцяють, роботу організують так, що пропущені навчальні дні не вплинуть на тривалість весняних канікул.

- Забезпечити виконання навчальних планів та програм ми зможемо за рахунок ущільнення навчального матеріалу. При потребі може будемо відпрацьовувати і в суботу. Про це буде додатково повідомлено. До 9 лютого ми погодимо графіки відпрацювань разом з керівниками навчальних закладів,- каже Ольга ПОХИЛЯК,  начальник управління освіти Тернопільської міської ради.

Школи готові прийняти дітей. Температурний режим у приміщеннях навчальних закладів підтримували протягом "вимушених" канікул на рівні чотирнадцяти-шістнадцяти градусів.
- Температурний режим підтримується відповідний. В школах працюють певні служби і техперсонал, тобто ті, які відповідають за температурний режим. Тому проблем не буде. В школах буде тепло,- каже Ольга ПОХИЛЯК.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...