• Головна
  • Мер схвильований, що обличчя Тернополя – в болоті
16:30, 7 лютого 2012 р.

Мер схвильований, що обличчя Тернополя – в болоті

Зобов’язати Тернопільський автовокзал укласти угоду з міською шляхо-експлуатаційної дільницею планує керівництво міста. Зумовлено це тим, що територію вокзалу прибирають вкрай погано.

«Автовокзал – це обличчя міста. Людина приїжджає і… падає в болото. А чому? Бо не прибрано», – обурюється міський голова Сергій Надал.

Він зауважив, що територія автовокзалу є приватною, відповідно її прибирання має забезпечити саме приватне товариство, яким є автовокзал. Оскільки це належним чином не здійснюється, місто хоча долучити до цієї роботи свою комунальні структуру, автовокзал би ж оплачував дані послуги.

«Зараз взагалі думаємо, як ще зобов’язати керівництво вокзалу провести ремонти та реконструкцію, адже автостанція виглядає не найкращим чином», – зауважив мер.

Він додав, що з часом автовокзал заплановано перенести на Підволочиське шосе при в’їзді у місто.

«Це один із проектів на наступні роки. Завдяки цьому ми розвантажимо центр. Земля залишиться власністю автовокзалу, оскільки у них є державний акт на землю, але достатньо буде заборонити в’їзд автобусів на дану територію», – зазначив Сергій Надал.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...