• Головна
  • Очільник Тернополя Сергій Надал оглянув стан проведення ремонту на вулиці Симоненка
13:50, 10 березня 2016 р.

Очільник Тернополя Сергій Надал оглянув стан проведення ремонту на вулиці Симоненка

Під час традиційного ранкового об’їзду міський голова Сергій Надал побував на вулиці Симоненка, 16, 17. Там, наразі, розпочали капітальний ремонт двору.

Як розповів Сергій Надал, спочатку у дворі проведуть необхідні роботи по відведенню води. Після чого візьмуться за пішохідну зону та проїжджу частину.

Окрім цього, у планах комунальників  - облаштувати додаткові місця для паркування.

-  Спільно з фахівцями управління ЖКГ я побував у дворі на вулиці Симоненка, 16,17. Там розпочали капітальний ремонт двору. В першу чергу потрібно зробити відведення води, а далі будуть тривати капітальні ремонти і пішохідної зони і проїжджої частини. Окрім цього, мешканці дали свої пропозиції, вони просять зробити додаткові місця для паркування. Наразі вже є відповідне доручення врахувати ці пропозиції під час ремонту двору, - розповів очільник міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Грандіозне похолодання пре в регіони, такого холоду і дощу в Україні не бачили давно": потужна гроза і злив ринуть на авто
"ТЦК прийде з перевірками по 4 категорії чоловіків у несподівані місця, бронювання пропаде": мобілізація у липні, повістки
"Повістки і штрафи накриють масово незабаром, ТЦК починає шукати чоловіків з цими ознаками": мобілізація з 1 липня, ВЛК
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
Оголошення
live comments feed...