«У неї була важка доля» – найколоритнішу тернополянку провели в останню путь (ВІДЕО)

Найколоритнішу тернополянку, яку містяни із любов’ю охрестили “Шапокляк”, поховали сьогодні на Микулинецькому кладовищі. Вона була справжнім символом Тернополя та місцевою легендою. Співчуття рідним, царство небесне.

Альбіна Михайлівна Собків померла у віці 79 років. Смерть застала стареньку 9 березня біля сходів тернопільського драмтеатру на Театральному майдані у самому центрі міста. У соцмережах тернополяни активно обговорювали її постать. Для багатьох вона стала справжнім символом Тернополя та його родзинкою, хтось знав її із самого дитинства. Люди говорили, що разом із Альбіною Михайлівною відійшла ціла епоха в історії Тернополя. Провести в останню путь найколоритнішу тернополянку прийшли діти, родичі, знайомі та небайдужі жителі міста, передає TV4

– Я пані Альбіну знаю, бо вона жила на 15 Квітня, а я працюю на Київській. Вона часто приходила. Я її дуже добре знаю, в неї нелегка доля була. І я прийшла в останню путь її вшанувати. Хай їй буде вічна пам’ять і Царство небесне.

Колоритну жінку візуально знали багато тернополян – вона вирізнялася ексцентричною поведінкою і тим, що завжди носила зі смаком підібрані капелюшки. Поховали Альбіну Михайлівну на Микулинецькому кладовищі. Вічна пам’ять.

Найколоритніша тернополянка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі