• Головна
  • Якщо тернополянок називають «курвами» – це нормально?
20:00, 7 лютого 2012 р.

Якщо тернополянок називають «курвами» – це нормально?

Усім відома стаття «Нової тернопільської газети» під назвою «Біля «Орнави» лилася «чорна» кров. Араби з неграми билися за наших курвів», яка набула неабиякого розголосу не лише у Тернополі, але й в усьому світі. Українські ЗМІ активно обговорюють цю публікацію та висловлюють свої думки щодо цього.

Іноземні студенти, які одразу ж вдарили на сполох, все таки добились «вибачення» від редакторів цієї газети. У всіх ВУЗах розпочались масові заходи для зближення іноземних студентів з українськими. Здається вся ця неприємна ситуація, як і для українців так і для іноземців, починає, хоч і повільно, але покращуватись.

Але все ж залишається дещо, на що, дивно,але ніяк не відреагували ні ЗМІ, ні влада, ні просто пересічні читачі газети. Невже всіх у статті обурює лише образа, яку редактори завдали іноземцям? Все решта влаштовує?

Тернопільських дівчат та жінок назвали курвами… Чому ніхто не висловлює свого обурення? Чому на таку образу не звернуто ніякої уваги?

«Взявши газету до рук я завмерла від подиву та обурення. Лише назва статті ввела мене в ярість. Іноземні студенти – мавпи, а тернопільські дівчата курви! Чому?

Пройшов певний час, але про тернополянок ніхто так і не згадав, повідомляє Інфопростір. Невже всі погоджуються з твердженням редактора? Невже людей які проживають у тернополі влаштовує те, що про їх жінок, дівчат, дочок чи просто знайомих весь світ заговорить як про осіб не пристойної поведінки? Можливо згадаєте все таки про нас?» – висловила своє обурення студентська активістка Марія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Масштабна гроза заллє відразу кілька областей, українців сповістили про шалені опади": синоптики про погоду вже завтра
Очільник Тернопільської ОДА відреагував на інформацію в мережах стосовно вибухів в Тернопільській області
"Страшна гроза, сильний вітер і шалений град сунуть прямо у ці три області": синоптики попередили про погану погоду
"Крижана гроза заполонить цілі області, потоки води несуть холод і зміни": синоптики про погоду на весь серпень
Оголошення
live comments feed...