У Тернополі працює "Школа майбутнього пенсіонера"

Щоб майбутні отримувачі пенсій завчасно знайомилися з усіма аспектами законодавства в Управлінні Пенсійного фонду Тернополя працює "Школа майбутнього пенсіонера".

У "школі" як майбутні пенсіонери так і тернополяни, що вже перебувають на заслуженому відпочинку, можуть отримати консультації з пенсійного забезпечення. Роз'яснення, які надають фахівці Управління, допоможуть адаптуватись до нового статусу, заздалегідь підготувати документи для призначення пенсії, вирішити проблемні питання.

- Зазвичай люди звертаються до Пенсійного фонду і починають збір документів лише тоді, коли "життєвий" годинник сповістить, що пенсійний вік уже настав, - зазначила завідувач сектору організаційно-інформаційної роботи УПФУ в м.Тернополі Ольга Кобіс. - Тоді виникає чимало питань та суперечностей. Пенсійна грамотність дозволяє своєчасно вирішувати усі питання, що виникають під час формування пенсійної справи, не марнувати на цій стадії зайвий час на збір необхідних довідок, а отже, прискорити термін отримання пенсії

Окрім цього, в Управлінні повідомили, що знання пенсійного законодавства допомагає усвідомити необхідність турбуватися про забезпечення старості протягом усієї трудової діяльності, тому до них можуть звертатись навіть молоді тернополяни, пише 20хвилин.

Наступне заняття в "Школі майбутнього пенсіонера" відбудеться 30 березня за адресою Майдан Волі, 3, і надалі проводитимуться кожної останньої середи місяця. Початок "уроку" о 16 год. 30 хв.

Тернопіль "Школа майбутнього пенсіонера"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі