Молодій сім'ї переселенців потрібна допомога небайдужих тернополян

Сім"я, яка приїхала з Донецька до Тернополя, на державну матеріальну компенсацію для переселенців вони не можуть претендувати . Наразі у родини дохід лише 800 гривень - це виплата на дитину. Як повідомляє тернопільська волонтерка, їм дуже потрібні речі для дитини та предмети побуту.

"Друзі, дуже потрібно допомогти молодій родині переселенців. Сім"я приїхала з Донецька. Чоловік - талановитий арт фоторграф та майстер панорамної зйомки. Дружина - громадянка Білорусії. Молоді батьки виховують півторарічного сина. Поселились в хаті-мазанці 30 км від Тернополя. На державну матеріальну компенсацію для переселенців вони не можуть претендувати . Зараз сім"я отримує дохід лише 800 грн. виплат на дитину.

Чоловік зараз намагається привести в порядок старий садок за хатою, висіває насіння на розсаду, наводить лад на подвір"ї. Планує виготовляти дитячі іграшки з натурального дерева.

Сім"я дуже потребує речей для дитини та предметів побуту. Зокрема: візок-тростинка для хлопчика ( щоб зручно було пересуватися маршруткою) пральна машинка напівавтомат або Малютка, постіль, ковдру, рушники. Одяг підгузки та речі для дитини - малий дуже полюбляє роздивлятися книжечки. Інструменти для роботи по дереву, а також сікатор для саду. Продукти харчування.

Ви знаєте, я звертаюсь з подібними просьбами не часто, та зараз саме той випадок, коли конче потрібна підтримка. На даний момент в нас не існує приміщення ресурсного центру, куди можна принести речі, тому прошу телефонувати мені 097 38 49 602. Я в будь-який момент приїду і заберу. Сподіваюсь на розуміння .

П.С. Для тих, хто матиме пропозиції по роботі для батька родини - дам контакти", - пише Ірина Жигунова у мережі Facebook.

Тернопіль допомога переселенці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі