У Тернополі на вулиці Веселій зіткнулося п’ять машин

Одразу п’ять машин потрапили в аварію неподалік перехрестя вулиць Веселої та Галицької. На місце події також приїжджала швидка, однак не госпіталізували нікого.

- Машини стукнулися один в одного на спуску, - розповідає тернополянин Ярослав Грищук, який живе неподалік. - Передній, вочевидь, загальмував, а решту просто зіслизнули один на одного як вагони у поїзді. Потім, я бачив, приїхала і швидка. Прибули і кілька машин даішників.

Після аварії слизький спуск усієї вулиці Веселої посипали шлаком, а на перехресті з вулицями Веселою та Парковою поставили патруль ДАІ. Він зупиняв автомобілі, які рухалися надто швидко.

- Причиною аварії є погодні умови та необережність водіїв, - каже старший інспектор обласного ДАІ Микола Лецкалюк. - Зараз на дорозі слід бути особливо обережним, дотримуватися дистанції між авто а на спусках тримати якомога меншу швидкість. Також проблемою є те, що невеликі вулички не розчищені та не посипані. Тоді як центральні вулиці у хорошому стані, на дрібніших дорогах слід бути обережнішим.

Як повідомив пан Лецкалюк, лікарі швидкої надали допомогу водіям на місці і нікого не госпіталізували — травми були незначні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі