“Великоднім мажорам” винесли вирок: зовсім не мінорний

Вирок учасникам так званої “мажорної справи” виніс Тернопільський міськрайонний суд 6 лютого. На лаві підсудних опинилися брати Максим та Віктор Інаки та Денис Івченко.

Судове слідство тривало понад три місяці плюс попереднє слідство – все це вмістилося у три солідних розмірів томи кримінальної справи. 

Нагадаємо, 24 квітня минулого року, на самий Великдень, біля Катедрального собору в Тернополі молодики проїхалися автомобілем “Ауді ТТ” пішохідною зоною по вул. Сагайдачного. Відомі тернопільські спортсмени Олександр Починок та Олександр Волинець зробили їм зауваження. Та це не сподобалося компанії, і вони з кулаками накинулися на спортсменів. Найбільше дісталося Починку – йому зламали ніс, пошкодили око і відкусили мочку вуха. Відтак, чоловікові довелося відмовитися від подальшої спортивної кар’єри. Майже все літо він посилено лікувався, переніс декілька операцій.

За фактом побиття правоохоронці порушили кримінальну справу за ч. 2 статті 296 ККУ “Хуліганство, вчинене групою осіб”. Окрім цього, одному із затриманих, батькові двох дітей Денису Івченку було пред’явлено обвинувачення за ч.1 ст. 121 ККУ “Заподіяння умисного тяжкого тілесного ушкодження”.

Поки тривав суд, обвинувачені повністю відшкодували висунуті потерпілими моральні та матеріальні збитки. Врахувавши цю та інші обставини, суд визнав всіх винними та засудив обох братів Інаків до року обмеження волі. Івченку волю обмежили на півтора року (це так звана колись “хімія”, коли засуджені відбували виправні роботи у спецпоселеннях). Враховуючи термін перебування під вартою, братів одразу відпустили, Денису ж доведеться відбути 8 місяців та 10 днів покарання. Всі учасники процесу мають право оскаржити судовий вирок - – повідомляє газета “Номер один”.

Варто нагадати, що за аналогічною статтею до 3 років позбавлення волі з відстрочкою виконання покарання на 2 роки випробувального терміну і підпискою про невиїзд у Луганську було засуджено Романа Ландика, який у ресторані побив 20-річну студентку Марію Коршунову. Розбіжність у термінах пояснюється тим, що луганський “мажор” менше перебував під арештом. До того ж, хуліганство вчинив один, а не з групою осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі