Тернопільські маршрутки «Богдан» та «Еталон» призначені для тропічного чи субтропічного клімату?

З настанням морозів у маршрутках просто нереально їздити, адже навіть за умови, що автобус битком забитий людьми, в салоні зберігається мінусова температура. Пасажири скаржаться, що поки доберуться до пункту призначення повністю замерзають.

Гал-інфо попросило прокоментувати цю ситуацію експерта. За його словами технічні можливості автобуса марки «Богдан» чи «Еталон» і справді не витримують жодної критики. Виявляється, сантиметровий шар льоду на склі та замуровані морозними візерунками вікна – це прогнозоване явище, адже за словами експерта, в цих автобусах добре їздити, коли на дворі тепло.

«Система обігріву в цих автобусах слабка. Я не знаю, напевне, вони призначені для тропічного чи субтропічного клімату. Люди, коли двадцятиградусний мороз, мерзнуть в салонах маршруток – це факт. Однак вище своїх технічних можливостей автобус не перестрибне», – зазначив Іван Гринда.

Варто нагадати, що коли проводили тендери на перевезення, в угоді був прописаний пункт, який стосувався дотримання комфорту. Можливо, чиновникам, які мали б стежити за дотриманням тендерних умов, комфортно їздити у двадцятиградусний мороз на своїх автівках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі