• Головна
  • Облрада продовжує виділяти чималі кошти на сумнівні проекти
15:30, 16 березня 2016 р.

Облрада продовжує виділяти чималі кошти на сумнівні проекти

Рада бізнесу Тернопілля запрошує активістів та пересічних тернополян на відкрите засідання постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства. 

Відбудеться воно у четвер 17 березня, об 11.00 в кімнаті 532 адміністративної будівлі Тернопільської обласної ради (м. Тернопіль, вул. М. Грушевського, 8). 

«Цікавим воно буде для представників ЗМІ, громадських активістів, членів громадських організацій та небайдужих тернополян, платників податків, адже можна буде дізнатися про видатки на Програму поліпшення кінообслуговування населення Тернопільської області; про те, які ЗМІ одержували з бюджету ресурси і за що, які книги було видано за рахунок коштів обласного бюджету», – повідомляють в РБТ.

Зокрема, на Програму поліпшення кінообслуговування населення Тернопільської області на 2012-2016 роки планують виділити 668 тис грн.

Щоразу під час обговорення виділення коштів для фірми «Кінодністер» серед депутатів точаться дискусії, однак кошти щоразу виділяють.

Хоча фактично всі розуміють безглуздість даної затії. Ефективність структури, в якій працює 12 осіб, вельми примарна. Про це депутати теж заявляли в сесійній залі неодноразово.

Однак хтось зацікавлений, аби знову «розпиляти» понад півмільйона.

Подібних структур серед комунальних підприємств облради – не одна. Вони створюються під конкретних людей, аби потім платити їм зарплати просто тому, що ці люди чиїсь родичі або ж члени певних партій, яких треба «підгодовувати» за лояльність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#на Програму поліпшення кінообслуговування населення планують виділити 668 тис грн

Коментарі

Оголошення
live comments feed...