• Головна
  • У Тернополі підбили підсумки роботи медичної галузі за 2015 рік
10:40, 16 березня 2016 р.

У Тернополі підбили підсумки роботи медичної галузі за 2015 рік

У 2015 році на утримання закладів охорони здоров’я із держбюджету виділено 162 мільйонів гривень. Проте, враховуючи дефіцит коштів, на виплату зарплати та закупівлю медикаментів із бюджету Тернополя було профінансовано ще майже 19 мільйонів гривень.

Також у місті було відкрито дві амбулаторії сімейної медицини на вулицях Бродівській та Степана Бандери, на які із міського бюджету виділено майже 2 мільйони гривень.

Окрім цього, у рамках програми «Здоров’я тернополян» за останні три роки із бюджету Тернополя було виділено 1,8 мільйона гривень, які витратили на безкоштовні рецепти, більше 500 тисяч гривень - на пільгове зубопротезування. Більше 30 мільйонів виділили на капітальні ремонти та оновлення матеріально-технічної бази медзакладів міста. На реабілітацію, лікування та стоматологічне забезпечення учасників АТО - 585 тисяч гривень.

-          Варто відзначити, що у серпні 2015 році у місті відкрито відділення серцево-судинної та ренгено - ендоваскуляроної хірургії на базі Тернопільської комунальної лікарні №2, на що з міського бюджету виділено 230 тисяч гривень. У медичному закладі зараз виконують унікальні операції на серці та судинах, а сучасне обладнання дозволяє знизити смертність від інфаркту міокарда у 5-6 разів, - зазначив міський голова Сергій Надал. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медицина #медична сфера #медична галузь #підсумки роботи #2015 рік

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...