Тернопільські школярі вчитимуться, але зможуть і виспатися

Школам Тернополя із завтрашнього дня дано дозвіл змінювати режим роботи. На час морозів навчання розпочинатиметься о 10 год, а не о 8 год 30 хв як зазвичай. Відповідну рекомендацію містить розпорядження, видане керівництвом міського управління освіти.

Як зауважила начальник управління Ольга Похиляк, пропозицію починати навчання у пізнішу пору для керівників місцевих шкіл озвучували і раніше, а тепер її ще додатково підкріпили розпорядженням.

«О 10 год вже не так холодно, як з самого ранку, і учні вже можуть іти до школи. Наразі діє наказ про відновлення навчання. Припиняти його наразі не бачимо доцільності. Навіть коли ми призупиняли навчання через сильні морози, то була маса дзвінків від батьків. Вони казали, що не потрібно відміняти навчання, бо через скорочений навчальний рік діти не встигнуть освоїти програму», – розповіла Ольга Похиляк.

Нагадаємо, у Тернополі у зв’язку із суттєвим пониженням температури із 31 січня по 7 лютого було припинено навчання у школах та позашкільних закладах. Відповідне рішення прийняла міська комісія із запобігання надзвичайних ситуацій у Тернополі.

При цьому роботу дитячих садків у місті не припиняли.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі