Сміттєзвалище у Малашівцях “подарували” Тернополю?

Обласна адміністрація надала дозвіл, згідно з яким Тернопільська міська рада зможе отримати Малашівецьке сміттєзвалище у довічне користування.

Управління житлово-комунального господарства Тернопільської міської ради отримало дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки площею 3,5 га на території Малашівської сільської ради Зборівського району. Відповідне розпорядження підписав голова Тернопільської ОДА Степан Барна, пише Галас.

“Надати управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі площею 3,5000 га з метою подальшої передачі її в постійне користування для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд під відкритими розробками, кар’єрами, за межами населеного пункту”. – йдеться у тексті розпорядження.

Як відомо, Тернопіль користується Малашівським сміттєзвалищем для вивезення з обласного центру твердих побутових відходів.

Тернопіль сміттєзвалище Малашівці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі