
19:30, 17 березня 2016 р.
Міська рада готова надати новим патрульним евакуатор
Міський голова Сергій Надал звернувся до начальника Управління патрульної поліції в Тернополі Володимира Струка. Очільник міста розповів про чисельні скарги тернополян щодо порушення правил паркування міських авто.
Зокрема, у листі йдеться, що на вулицях Живова, Шептицького, Оболоня, Л.Курбаса, 15 Квітня у вихідні дні власники автівок систематично порушують правила паркування.
Тернопільська міська рада, з метою забезпечення ефективнішої роботи патрульної поліції, готова надати комунальний евакуатор та місце для зберігання вилучених транспортних засобів.
- По-перше я дуже вважаю дуже позитивним те, що в місті запрацювала нова поліція. В Тернополі довгий час є не вирішена проблема з незаконним паркуванням транспортних засобів. Місто готове надати на безкоштовній основі для потреб поліції евакуатор, дати місця для зберігання автівок. Для того, що б спільними зусиллями проводити необхідну евакуацію тих транспортних засобів, які паркуються з порушенням, - зазначив Сергій Надал.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
19:55, 13 травня
15:48, 15 травня
11:55, 12 травня
12:05, 6 травня
live comments feed...
Коментарі