Чи загрожує Тернопільщині епідемія кору?

Хворих на кір на Тернопільщині більшає. За два останні місяці 2011 року, відколи в області почали реєструвати кір, на нього захворіло 40 людей. А вже з початку нового року їх майже втричі більше – 115.

Через кількість хворих призупинили навчання у двох школах Тернопільської області. Учні Дарахівської школи у Теребовлянщині вже повернулись за парти, а понад 20 школярів села Високе Монастириського району досі хворіють.

- За щоденною оперативною інформацією, станом на сьогоднішній день від початку року, тобто від 1 січня, зареєстровано 115 випадків захворілих на кір. Кір реєструється в 12 районах і в місті Тернополі. Тобто є окремі райони, в яких випадки не реєструвались, – розповіла розповіла завідувач епідеміологічного відділу Тернопільської обласної СЕС Марія Павельєва.

У січні найбільше хворих на кір виявили у Монастириському та Теребовлянському районах. Через захворювання тимчасово призупинили навчання у двох школах цих районів – Дарахівській Теребовлянського, де на кір захворіло 10 школярів, та Висоцькій на Монастирищині. Там хворих було вдвічі більше. Учні Теребовлянщини вже повернулись на навчання, школярі села Високе – поки ні.

- Ми прогнозуємо ріст кору. Тому що в минулому році було 40 випадків, а в цьому вже є 115, – каже Марія Павельєва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі