На вулицю Чернівецьку в Тернополі планують пустити маршрутку

Міський голова Сергій Надал зустрівся з тернополянами на вулиці Чернівецькій, 50, 52. У цьому році там планують зробити транспортне сполучення і пустити туди міську маршрутку. 

До цього часу маршрут не міг бути прокладений, оскільки дуже вузька проїжджа частина і для водіїв немає місця для розвороту.

Тому з міського бюджету були закладені кошти для проведення розширення дороги і створення розворотного майданчика.

Як зазначає очільник міста, частина мешканців не підтримують даний задум, тому наразі триває збір підписів щодо доцільності даного проекту.

-          Зараз мешканці зберуть підписи людей по під’їздах і якщо дійсно більшість підтримають проект по розширенню дороги на Чернівецькій, то вже в цьому році ми зможемо зробити там необхідні ремонтні роботи, облаштувати зупинку, розворотний майданчик і запустити автобус для того, щоб покращити транспортне сполучення даної вулиці, - зазначив Сергій Надал. 

На вулицю Чернівецьку в Тернополі планують пустити маршрутку, фото-1 На вулицю Чернівецьку в Тернополі планують пустити маршрутку, фото-2 На вулицю Чернівецьку в Тернополі планують пустити маршрутку, фото-3 На вулицю Чернівецьку в Тернополі планують пустити маршрутку, фото-4 На вулицю Чернівецьку в Тернополі планують пустити маршрутку, фото-5 На вулицю Чернівецьку в Тернополі планують пустити маршрутку, фото-6 На вулицю Чернівецьку в Тернополі планують пустити маршрутку, фото-7 На вулицю Чернівецьку в Тернополі планують пустити маршрутку, фото-8 На вулицю Чернівецьку в Тернополі планують пустити маршрутку, фото-9 На вулицю Чернівецьку в Тернополі планують пустити маршрутку, фото-10 На вулицю Чернівецьку в Тернополі планують пустити маршрутку, фото-11
транспортна мережа транспортні шляхи маршрут транспорт маршутка маршутне таксі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі