На Тернопільщині розгорівся скандал через поліцейського

Екс-міліціонер, який в період Майдану свідчив, що червоно-чорний прапор ображає  його честь та гідність, став поліцейським.

Це збурило окремих громадських активістів у Збаражі, які добре знають оособу новоявленого правоохоронця, повідомляє Сорока.

27 січня 2014 року у Збаражі тоді депутат районної ради, сьогодні помічник народного депутата Юрій Дмитришин повісив на стіну Збаразької районної ради червоно-чорний прапор. На місце одразу ж виїхали міліціонери, які склали протокол про адміністративне правопорушення.

- Вкінці січня, це була революція, я вивішав червоно-чорний прапор на приміщенні районної ради, – розповідає Юрій Дмитришин. – І він (Ярослав Карашівський – прим. авт.) свідчив проти мене в суді, нібито він бачив, як я вивішував прапор, тим самим порушуючи його честь і гідність, я його, бачте, образив цим жестом. Стаття передбачала або штраф, або адмінарешт. А оскільки у мене це було вже вдруге протягом року, то прокурор, і міліція, і інший свідок допомагали, аби мене арештували.

Юрію Дмитришину за порив патріотизму під назвою «дрібне хуліганство» присудили 40 годин громадських робіт. І єдиним, хто свідчив проти нього, був саме Карашівський.

- Було вісім чи дев'ять депутатів, які говорили, що я перебував у районній раді, але на даху вони мене не бачили. Він свідчив, що бачив мене знизу у зеленій шапці, якої в мене ніколи не було. Це єдиний свідок-заявник, якого я образив таким жестом.

Однак Юрій стверджує, що це була не зовсім воля самого Карашівського. За словами активіста, він у міліції – «своя» підставна людина.

- Він у багатьох випадках свідчив проти, його водили завжди як понятого. У Збаражі всі знають – міліція його водила всюди за руку, він у міліції був «на гачку» – понятим і свідком у тих справах, яких треба було міліції. І зараз, я думаю, він у поліції саме через це – щоб свої люди були «на гачку».

Те, що така людина потрапила до лав чесної патрульної поліції, обговорює весь Збараж. 

- Це взагалі абсурд. Це людина аморальна. Розказував тут усякі дурниці про нашу міліцію, коли його звільнили, - про хабарі, хто скільки кому дає, з кого, з яких підприємств міліція збирає. Збараж маленьке містечко, і коли люди побачили його на фотографіях і по телевізору, – були у шоці.

На цьому, каже активіст, люди і депутати зупинятися не збираються. Вони вважають, що цій людині не місце серед тих, кого вважають чесними і незаплямованими.

- Є звернення нашого обласного депутата від ВО «Свобода» до Богомола. Відкрито кримінальне провадження з цього факту і ведеться Богомолом розслідування. Сьогодні сесія районної ради і депутати районної ради будуть звертатися до Авакова, до Богомола про те, що людина не відповідає займаній посаді. А далі – прийдеться вивішувати червоно-чорні прапори у кабінеті Богомола (сміється – прим. авт.), якщо не буде реакції.

На Тернопільщині розгорівся скандал через поліцейського
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі