• Головна
  • Деякі продукти для тернополян стають делікатесом
15:30, 18 березня 2016 р.

Деякі продукти для тернополян стають делікатесом

Хоча попит нам м’ясні вироби під час посту зменшується, проте їх ціна зростає. Ближче до свят варто очікувати чергового підвищення цін на продукцію, – прогнозують експерти.

Продавець ковбасних виробів пані Ірина каже, що останнім часом покупців у м’ясних відділах значно поменшало.

«Під час Великого посту, зазвичай, менший попит на м’ясні продукти. Проте ціни не знижуються. До свят, скоріше за все, відбудеться незначне зростання цін. Тому що дорожчає все. Останнім часом також помічаємо таке, що покупців меншає. Це явище нас звісно не тішить. Напевно знижуються доходи в людей. Але ми не можемо зменшувати ціни. У такому випадку нам не було б вигідно тут стояти».

Наразі ковбаса коштує від шістдесяти до ста двадцяти гривень за кілограм. Днями подешевшала молочна продукція та яйця, пише зз. Проте ціни на овочі залишаються досить високими.

Цибуля та морква вартує до п’ятнадцяти гривень за кілограм. Складна ситуація на ринках і з часником. Його ціна перевищує п’ятдесят гривень за кілограм. У торгових центрах продають переважно імпортний продукт, вартість якого ще вища.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #ціни #продукти #делікатес
ТОП новини
Тотальне посилення мобілізації з 1 січня станеться, ТЦК піде з рейдами по чоловіків у цих 7 місць: мобілізація, повістки, ЗСУ
"ТЦК готують мобілізацію пенсіонерів, сотні тисяч літніх чоловіків із цими 3-ма професіями у списках": повістки, мобілізація
"Похолодання накриє регіон на цілий тиждень, рине снігопад": синоптики сказали, де чекати на мороз у -18 градусів (ВІДЕО)
"Лютий мороз вперіщить в кількох областях, суне зимове похолодання": синоптики сказали про снігопад і холод в регіонах
Оголошення