• Головна
  • Чи розвивається на Тернопільщині кіноіндустрія?
20:00, 18 березня 2016 р.

Чи розвивається на Тернопільщині кіноіндустрія?

Якщо б не приватні кінозали, то картина була б взагалі плачевна. Тим не менше, з обласного бюджету виділили 668 тисяч гривень на «поліпшення сфери кінообслуговування населення», тобто і всі ці кошти дали нікому невідомій організації «Фірма «Кінодністер», де працює лише 12 чоловік.

Громадський активіст, член тернопільської громадської організації «Файне місто» Оксана Маланчук розповідає, що цікавилася діяльністю «Кінодрістра» і з’ясувала, що ці 668 тисяч гривень просто тратять фактично ні на що: «82% цих коштів, а саме 545 тисяч гривень, тратять на зарплати 12 працівників – це ж більше як півмільйона гривень. Задумайтеся. Коли я запитала про те, яку роботу виконує ця фірма, мені відповіли: за 2015 рік оцифрували 7 кінофільмів і провели до 20 показів фільмів в районах і в Тернополі. 40 тисяч гривень організація тратить на паливно-мастильні матеріали, а решта - на утримання архівів. Та головне – про «Кінодністер» більшість жителів нашої області точно не чули. Я навіть в Інтернеті ввела назву «Кінодністер», щоб дізнатися, чи оголошує фірма про покази фільмів і «Гугл» не знайшов жодної відповіді. Жодних анонсів показів фільмів, жодного відгуку, жодної інформації. Таким чином в мене постає питання: на що ми викидаємо 668 тисяч гривень? Для чого? Для кого?»

Активісти запевняють, що далі так бути не може і обіцяють контролювати це питання, пише TeNews Крім того, за їх словами, така ситуація не тільки з кіноіндустрією. З обласного бюджету ось так на вітер викидають гроші у багатьох сферах і так того залишати не можна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #кіноіндустрія #гроші

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" обманув усіх, гидка здатність вірусу нарешті проявилася": лікарка про небезпеку, яку несуть діти батькам
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
Оголошення
live comments feed...