У Тернополі ярмарки проводитимуть щосуботи до кінця року

Проходитимуть вони на масиві “Дружба” на перетині вулиць Миру і Дружби. Чиновники стверджують, уже розроблена схема розміщення торгівлі та обіцяють, що ціни на ярмарках будуть нижчими на 10-15%, ніж на ринку.

В управлінні торгівлі, побуту та захисту прав споживачів кажуть, що мешканці масиву Дружба неодноразово звертались, аби сільськогосподарський ярмарок на так званому “п’ятачку” організовували частіше, тому з 16 березня виконавчий комітет міськради дозволив проводити такі ярмарки щосуботи до кінця цього року .

– Визначено місце для проведення сільськогосподарських ярмарків щосуботи на масиві Дружба. Це місце – площадка на перехресті вулиць Миру та Дружби. Дане рішення прийнято з метою забезпечення населення широким асортиментом сільськогосподарської продукції, а також насичення споживчого ринку продовольчою групою товарів. Вже в наступну суботу такий ярмарок буде проводитись, – розповідає тв4 заступник начальника управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Галина Горєва.

На ярмарку, запевняють чиновники, сільськогосподарську продукцію можна купити на 10-15% дешевше.

– Прибирання території проведення ярмарку та вивезення твердих побутових відходів буде забезпечуватись комунальним підприємством, підприємством матеріально-технічного забезпечення. Крім того, управління містобудування та кадастру міської ради розроблено план-схему для розміщення об ‘єктів торгівлі на території проведення ярмарку, – каже Галина Горєва.

Тернопіль ярмарок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі