Тернополянам покажуть «Сім життів Жінки»

Сучасна жінка може успішно себе реалізувати у різних сферах життя. У цьому переконана співачка і телеведуча Ольга Горбачова. Щоб довести це українським жінкам вона взяла участь у творчому фотопроекті «Сім життів Жінки».

20 березня Ольга Горбачова презентує його у Тернополі в обласному художньому музеї, що на вулиці Крушельницької, 1.

Над фотопроектом співачка працювала разом із фешн-фотографом Геннадієм Черномашенцевим. Декілька десятків фотографій демонструють, що жінці під силу гармонійно поєднувати в повсякденному житті ролі Господині, Коханки, Партнера, Дружини, Матері, Творця свого життя та Божественної Душі. Як це практично вдалося реалізувати самій співачці вона розповість під час відкриття фотовиставки.

– Я думала, що проживу звичайне життя, що фігура мені дістанеться у спадок, роботу отримаю за фахом, життя буде за розкладом, а кохання – за звичкою, – розповідає зз Ольга Горбачова. – Це все відбувається через те, що жінки не вміють любити себе. Коли у мені почала прокидатися любов до того, що я роблю, до тих, хто поряд зі мною, то все почало змінюватися – фігура, стосунки, обличчя, творчість, діти. Тому я дуже хочу зустрітися з жінками у різних містах України і розповісти їм про те, як з любов’ю змінити своє життя, своїх Чоловіків і самих себе на краще.

Цей фотопроект Ольга Горбачова уже презентувала у Києві, Івано-Франківську, Львові, Дніпропетровську, Черкасах, Чернігові, Харкові, Херсоні, Одесі, Житомирі. Співачка не просто презентує фотороботи, а ділиться власним досвідом, як бути успішною у всіх сферах життя. Під час зустрічі з жінками у Тернополі вона розповість, як залишитися Жінкою у швидкому потоці сучасного життя, як охопити всі сфери реалізації жінки, як знайти баланс між роботою, власним розвитком, особистими стосунками та сімейним життям, як розподіляти пріоритети та проявляти любов до себе, як бути щасливою та знайти кохання, як знайти своє призначення в житті. Дізнатися деталі зустрічі та зареєструватися на неї можна на особистому сайті співачки.

Відкриття фотовиставки «Сім життів жінки» відбудеться в Тернопільському обласному художньому музеї 20 березня о 14.00.

Тернопіль фотопроект «Сім життів Жінки» Ольга Горбачова
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі