
10:30, 10 лютого 2012 р.
Всі нещеплені діти зможуть отримати безкоштовну вакцину від кору
За результатами засідання оперативного штабу МОЗ із реагування на ситуацію з поширенням кору в Україні прийнято рішення забезпечити на сто відсотків планову вакцинацію від кору. Про це повідомила Ірина Колесникова, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України з епідеміології.
"Планова вакцинація - це діти в рік та в 6 років, для хорошого імунітету від кору необхідно зробити щеплення двічі: в рік і в шість років. Зараз у нас стоїть завдання вакцинувати тих, хто з тих чи інших причин не отримав вакцину в 2010-2011 роках. Ми зобов'язані забезпечити вакцинацію дітям з порушенням календаря щеплень", - розповіла І.Колесникова.
Фахівець наголосила, що зараз в Україні буде проводитися інформаційна кампанія, в результаті якої люди повинні дізнатися, що всі нещеплені діти зможуть отримати безкоштовну вакцину за місцем проживання.
Як повідомляв раніше УНН, для того, щоб ситуацію в країні вважати сприятливою в епідемічному плані, необхідно, щоб від інфекції було щеплено не менше 95% населення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:48, 15 травня
09:04, 17 травня
09:04, 17 травня
11:26, 16 травня
15:48, 15 травня
live comments feed...
Коментарі