• Головна
  • Голова Збраразької райради повідомила, хто у районі вирішив задушити конкурента
09:00, 22 березня 2016 р.

Голова Збраразької райради повідомила, хто у районі вирішив задушити конкурента

На Збаражчині з’явилося нове друковане видання.

Втім, як пише на своїй сторінці в Фейсбуці екс-головний редактор районної газети "Народне слово", а нині голова райради Світлана Боднар, нова газета пов’язана з однією політичною силою.

За її даними, ця політична сила не гребувала в час виборів вдаватися до "лайнометання", а зараз некоректно використовує "Народне слово" для просування свого видання.

"Політсила "Добрий самарянин" віднедавна пробує себе на ниві мас-медіа, друкує у Вишнівці газету "Сила слова" і поширює безкоштовно у районі. Це, звісно, добре, бо люди отримують ще більше цікавої та корисної інформації тощо. Та й конкуренція для районки тільки в плюс, стимулює до кращої роботи, тим більше, що роздержавлення. Але ж не потрібно цього робити за рахунок передплатників "Народного слова", які заплатили пошті за доставку часопису, вартість доставки входить у передплатну ціну. Та "правдолюби" добрі самаряни, вважають, що це норма і розповсюджують її на свій манер - листоноші номер газети "Сила слова" за лютий вклали у районку. До речі, голова партії "Добрий самарянин" Володимир Кравець" та його однопартійці категорично виступили проти фінансування районки на 2016 рік. Олексій Кондрацький(ВО "Батьківщина) та його фракція проголосували за підтримку програми районки тільки за умови, що на рік їм виділять не 300 тисяч, а половину. То хіба це не цензура, не намагання вплинути на ЗМІ? Та карати неугодних редакторів, які не дають водити їхньою рукою, для них звична справа. Відчула це на власній шкірі і не один раз. А тепер треба задушити конкурента під гаслом "Добро переможе!". А якими методами - байдуже. Сумніваюся, що на такий зухвалий вчинок керівник пошти зважилася самостійно. Хтось досвідчений підказав і запевнив у безкарності. Тому чекаємо від неї офіційної відповіді, щоб не бути голослівними, на відміну від "найчеснішої" місцевої політсили, для якої лайномети - найкраща зброя. Проте варто пам"ятати, метнути можна - не факт, що влучиш в ціль, а лайно на руках залишиться разом із душком. Найкращий приклад цьому - результат на минулих місцевих виборах по Збаразькому округу. Платили і гадили конкурентів по всіх усюдах, навіювали збаражанам, що всі довкола брехуни і злодії, окрім них, але....люди виявилися мудрішими, не такими наївними як вони собі думали...", – описала ситуацію в районі Світлана Боднар. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#На Збаражчині з’явилося нове друковане видання.

Коментарі

Оголошення
live comments feed...