
15:30, 22 березня 2016 р.
Перемогу ректора тернопільського медуніверситету на виборах досі оскаржують у суді
Лілія Бабінець, яка зайняла друге місце на минулорічних виборах ректора Тернопільського державного медичного університету, оскаржує свою поразку у судах.
Як повідомляє За збручем, пані Бабінець уже дійшла до касаційної інстанції.
Претендентка безуспішно оспорювала вердикт голосувальників у першій та апеляційній інстанції.
Нагадаємо, що в 2015 році на перших демократичних виборах ректора ТДМУ перемогу здобув професор Михайло Корда.
Бабінець, яка вийшла у другий тур, заявила про зняття своє кандидатури.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
10:45, 8 червня
11:24, 2 червня
11:49, 2 червня
10:31, 13 червня
