Більше трьох тисяч студентів на Тернопільщині висловили підтримку Надії Савченко

«Свободу Надії Савченко!» – з таким гаслом на центральну площу Чорткова вийшло близько три тисячі студентів медичного та педагогічного коледжів. Про це повідомили прес-службу ДОЗ ТОДА в Чортківському державному медичному коледжі.

Зібрання полум’яною промовою відкрив депутат Тернопільської обласної ради, директор Чортківського державного медичного коледжу Любомир Білик. Він наголосив на тому, яким важливим є нині наш спільний голос для звільнення Надії Савченко, «...бо ж Надія для українців – надія держави та всієї нашої нації».

Цей заклик підтримав керівник Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Олександра Барвінського Роман Пахолок, закликавши «…єднатися в боротьбі, бо у єднанні - наша сила і правда».

Промовистими, сповненими віри і надії, що їх голос почують, були виступи студентів медичного коледжу Юлії Казьмір, Максима Кривого та студентки педагогічного коледжу Анастасії Хандій.

Про силу духу, незламність української льотчиці та із закликом до негайного її звільнення звернулася до присутніх викладач суспільних дисциплін педагогічного коледжу Інна Станкевич.

Учасники мітингу одноголосно прийняли резолюцію з вимогою до української влади та всієї світової спільноти якнайшвидше домогтися звільнення Надії Савченко та всіх українських бранців Кремля.

Тернопільщина підтримка Надія Савченко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі