• Головна
  • Бійця з Тернопільщини в зоні АТО до смерті забили п'яні товариші по службі
10:00, 23 березня 2016 р.

Бійця з Тернопільщини в зоні АТО до смерті забили п'яні товариші по службі

В одному з підрозділів 44 артилерійської бригади, який виконує бойове завдання у зоні проведення АТО в Луганській області, на жаль, стався ще один випадок загибелі військовослужбовця.

Проте смерть 34-річного мобілізованого зі Зборівщини жодним чином не пов’язана з бойовими діями, бо завинили у ній… його ж товариші.

Старший сержант Ігор Яцунда не порозумівся з двома іншими військовослужбовцями, через що був побитий ними. Усі троє на той момент були під дією алкоголю. Через деякий час, побачивши побитого лежачим на землі, ті, хто його бив, вочевидь уже трохи протверезівши, перенесли його в бліндаж та покликали на допомогу медика.

З синцями, переломами ребер та грудної клітини старшого сержанта повезли до лікарні, але довезти не встигли – по дорозі він помер.

Наразі слідчі органи встановлюють обставини події.

Командування військової частини висловлює співчуття рідним покійного.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#з Тернопільщини загинув в АТО #загинув Ігор Яцунда
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Оголошення
live comments feed...