• Головна
  • Тернополяни скаржаться, що в медзакладах пацієнтів штучно змушують користуватися платними послугами
16:30, 23 березня 2016 р.

Тернополяни скаржаться, що в медзакладах пацієнтів штучно змушують користуватися платними послугами

Про те, що у Тернополі складно здати елементарні аналізи, повідомила редакцію 0352.ua читачка Ольга.

У своєму листі, який вона надіслала на електронну скриньку нашого видання, жінка описала схему, з допомогою якої пацієнтів підштовхують таки скористатися платними послугами приватників в Тернопільській міській поліклініці №2.

"Сьогодні зранку перед роботою хотіла здати біохімічний аналіз крові. Потрібно записуватись. В реєстратурі сказали, що список для запису буде аж в п'ятницю, сьогодні середа. А ще поки моя черга прийде, то напевно я лише через два тижні зможу здати той аналіз крові. Вихід - приватний кабінет на другому поверсі поліклініки. Поцікавилася, скільки коштуватиме - 300 грн. А якщо людина не має грошей? Чекати 2 тижні? Чому так непродумано? Це ж здоров'я людей! Людина ледве знаходить ту вільну годинку, щоб потрапити в поліклініку, то ще виявляється цей процес розтягується на 2 тижні. 2 тижні на те, щоб здати аналіз крові - це абсурд. Підкажіть куди звертатись. Як людям лікуватись, коли так проблематично зробити аналізи?", – дивується Ольга.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернополяни скаржаться #що в медзакладах пацієнтів штучно змушують користуватися платними послугами

Коментарі

ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Оголошення
live comments feed...