• Головна
  • У Тернополі з дворів будинків приберуть автомобілі
20:00, 10 лютого 2012 р.

У Тернополі з дворів будинків приберуть автомобілі

Чотириколісних довгожителів прибудинкових територій  вивезуть на штрафмайданчики. Про це «Номер один» повідомив міський голова Сергій Надал. Аналогічне переселення переживуть автомобілі, які водії залишають на тривали термін поблизу будинків.

Сьогодні перенасичення прибудинкових територій автомобілями є серйозною проблемою. Через транспорт тернополян під’їхати до будинку не може ані сміттєвоз, ані швидка, чи пожежна. Це створює серйозну загрозу для жителів Тернополя, вважає Сергій Надал.

- В обласному центрі достатньо місць для паркування, тому автомобілі варто залишати деінде, більше того, це буде безпечніше для самого автомобіля та водія, каже мер. - Якщо автомобілі заважатимуть тернополянами, відповідальні служби прийматимуть міри, тоді нехай водії не ображаються.

Планується, що за ситуацію у дворах будинків спостерігатимуть відповідальні за території працівники ЖЕКів. Вони візьмуть на замітку, які автомобілі тривали термін не зрушуються з місця, та занесуть у реєстр евакуації.

На вулицях Тернополя є десятки автомобілів, які роками там відлежуються. Ними давно ніхто не користується, бо вони не робочі, однак забрати їх з території – зайвий клопіт, тому вони залишаються там гнити.

Ініціатива хороша, та чи підтримає її автоінспекція? Вона уже давно скаржиться на те, що на штрафмайданчиках недостатньо місця, а нововведення мерії аж ніяк не сприятимуть вирішенню її проблеми, а навпаки поглиблюватимуть її.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...