• Головна
  • Сергій Надал привітав міський військовий комісаріат із 72-річчям
18:17, 22 березня 2016 р.

Сергій Надал привітав міський військовий комісаріат із 72-річчям

Очільник Тернополя Сергій Надал привітав військових та представників військового комісаріату Тернополя із 72-річчям з дня заснування.

Комісаріат був створений у тяжкий період війни, коли треба було робити усе для того, щоб максимально мобілізувати ресурси для захисту країни. 

Сьогодні історія повторюється.

У своїй промові очільник міста зазначив, що міська рада завжди готова підтримати міський комісаріат та готова до співпраці.

- Сьогодні, у період новітньої історії, ми стали свідками того, коли внутрішні вороги робили усе для того, щоб знищити обороноздатність нашої країни. Під час війни вам довелося працювати у екстремальних умовах, коли уся система військового комісаріату була розбалансована. Проте ви справилися із обов’язками, які були на вас покладені і продовжуєте їх виконувати, - зазначив Сергій Надал. - Завдяки вашій роботі піднімається рівень довіри до армії. І з нагоди свята бажаю вам міцного здоров’я, миру, спокою, благополуччя та професійного розвитку у мирній країні!

Сергій Надал привітав міський військовий комісаріат із 72-річчям, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
"Українцям назвали новий тариф на газ з 1 липня, люди до такого не готувалися": скільки доведеться платити за 1 кубометр
"З 1 липня на 4 групи людей очікує колосальне збільшення пенсій, суми виростуть у рази": названі вимоги для нових виплат
Оголошення