У Тернополі відремонтують тенісні корти в парку «Топільче»

Тернопільські активісти просять відремонтувати тенісні корти, що в парку «Топільче». Згідно отриманих пропозицій, мешканці просять зробити дані корти комунальними. Окрім цього, є ідея віддати їх приватному інвестору, який один корт після ремонту віддасть в безкоштовне користування тернополянам.

Наразі міська рада готує проектно-кошторисну документацію і паралельно шукає інвесторів. Очільник міста Сергій Надал зазначив, що до першого травня цю проблему опрацюють і зустрінуться з ініціативною групою тернополян, які грають теніс у міських парках.

- Є зверення від тернополян, які захоплюються тенісом, щоб корти у парку «Топільче» або зробити повністю комунальними за рахунок міського бюджету, або віддати їх приватному інвестору, але за умови, що він зробить один корт комунальним і віддасть його у безкоштовне користування тернополянам. Міська рада з свого боку готова замовити проектно-кошторисну документацію на ремонт цих кортів і паралельно шукати інвестора, який готовий декілька кортів зробити за власний кошт і один з них передати у власність громади міста, - зазначив Сергій Надал. 

тенісні корти парк Топільче ремонт тенсних кортів теніс
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі