Тернополяни обговорюють поліцейське авто, припарковане на газоні

Фото поліцейського автомобіля, припаркованого у болоті поруч з кущами біля ЗОШ №27 на бул. Куліша оприлюднили в групі Stupid parking Ternopil.

«Нова поліція разом з іншими паркується на газоні», – написав поруч із розміщеним фото Сергій Бурмістров.

В коментарях один з дописувачів висловлює здивування, чому дану ділянку назвали газоном.

«А хіба це газон??? Спершу цей газон треба привести до пуття. На справжніх газонах росте трава, а біля них нормальні бордюри, а не шматки каміння», – написав він.

Водночас інший житель даного мікрорайонуі запевнив, що колись тут справді росла трава.

«З бувшого ще три-чотири роки тому газону з травою зробили болото. І місцями навіть щебнем собі окремі "парковщики" повсипали, але...
Вчора там справді був армагеддон. Я ледше знайшов де припаркуватися попри тротуар з боку будинків. На площадці навпроти 27 школи купа землі, яку повивозили від будинку Куліша, 4 (до речі там якраз з газону роблять екопарковку). Далі перші два підїзди на куліша 8 закладені, плюс ГАЗон водоканалу попри тротуар, камазюка також на газоні. Два екскаватори... Поліція після мене приїхала буквально за 10 хвилин. І де їм стати?
Поліцію, наскільки я розумію, викликали якраз люди з підїздів, напроти яких водоканалівські працівники копали яму. А може раптом якийсь кримінал чи невідкладна справа - я не проти хай і на зелений газон легенько заїдуть», – оприлюднив свою позицію дописувач.

Тернополяни обговорюють поліцейське авто припарковане на газоні
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі