• Головна
  • Родина онкохворої тернополянки просить допомогти небайдужих людей
17:30, 24 березня 2016 р.

Родина онкохворої тернополянки просить допомогти небайдужих людей

Родина онкохворої жінки просить допомогти коштами на лікування, бо, кажуть, самотужки вже не впораються

- Соня дуже хоче жити! Прошу всіх, допоможіть їй. Дайте нам шанс врятувати сестру, – голос рідної сестри онкохворої Софії Фідзяк тремтів… - Вона терпить такий біль, такі муки. Будь ласка, прошу вас: допоможіть!

Життєрадісна, добра, завжди була першою, коли хтось поруч потребував допомоги. Саме так близькі і знайомі люди говорять про тернополянку Софію Федзяк.

Два роки жінка потерпала від нестерпного болю у всьому тілі. Страшенно нили і боліли кістки. Постійні обстеження, аналізи. Лікарі лишень розводили руками, бо встановити причину недуги не могли. Пані Софії довелось залишити роботу, бо працювати через нестерпний біль вона не могла.

- У грудні минулого року Соня вкотре потрапила до неврології, - розповіла 20хвилин сестра хворої жінки Марія Горбатюк. – Там зробили МРТ і вдруге направили до онкодиспансеру. Тоді визначили, що у сестри онкохвороба, в малому тазі знайшли пухлину.

Жінці повідомили, що потрібне оперативне втручання. Софія вже погодилась, бо, каже сестра, дуже хотіла жити. І пішла б на все, аби одужати та перестати терпіти постійний біль.

- У нашій родині вже був подібний випадок – наш дядько мав таку ж хворобу, - розповіла пані Марія. – Його прооперували, але врятувати не змогли. Тому ми боялись за життя Соні. Лікарі ж наполягали на операції.

У Тернополі без операції лікарі не брались лікувати. Але гарантії, що оперативне втручання допоможе, ніхто не давав.

За лікування Софії Фідзяк взялись столичні медики. Встановили діагноз - «Метастази в малий таз та хребет без первинного вогнища ІІ п.л.г.р. Мієломна хвороба – рак костей».

Жінка вже пройшла перший курс хіміотерапії. За спиною – постійні переїзди, наслідки «хімії» та нестерпний біль.

- Потрібно ще 2 хімії, кожна коштує не менше 12 тис. грн., - каже пані Марія. – Родина вже стягнулась останнім, грошей ми більше не маємо. Соня не працює. Її син має невеличку зарплату.

Кошти родині потрібні терміново – наступна хіміотерапія приблизно через два тижні.

Родичі просять небайдужих тернополян допомогти. Вірять, що це врятує життя їхній близькій людині.

- Соня все життя була активною, всім допомагала, і на АТО ми регулярно щось віддавали, - розповіла пані Марія. – Тепер сама потребує допомоги. Прошу вас, допоможіть їй одужати! Дайте шанс моїй сестрі. Вона так хоче жити!

Довідка

Сестра Марія Горбатюк, тел.: 098-43- 97-732.

№ картки ПриватБанку: 4149 4378 5872 6316.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #допомога #онкологія

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...